Koupit Accutane (Isotretinoin) Online

Co je Accutane?

Jedná se o upravenou formu Vitaminu A se používá k léčbě těžkých případů akné. Protože jeho síly, to není lék byste měli vzít, pokud všechny ostatní akné opravné prostředky byly vyzkoušeny a selhaly.

Jaké jsou problémy s použitím Accutane?

Hlavní problém je, že to může způsobit vážné poškození plodu. Všechny ženy v plodném věku by měly přijmout opatření, aby bylo zajištěno, že nemohou otěhotnět během užívání tohoto léku. Ve více vzácných případech, může dojít k poškození tlustého střeva a střeva. Tato vzniká pouze tehdy, pokud užíváte Accutane po dlouhou dobu. Tento lék je bezpečný pro každého, s akné tak dlouho, pokud nechcete překročit dávku, neberte to po dobu delší než lékaře nebo lékárníka řídí, a pokud jste schopni mít děti, můžete zaručit, že nebudete otěhotnět.

Co je iPledge systém?

Jestli můžete mít děti a jít se se svým lékařem, on nebo ona bude předepisovat Accutane, pokud zadáte iPledge systému. To vyžaduje, abyste dát dvě různé formy antikoncepce na místě, než je povoleno brát drogu.

Když by jsi dostat radu?

Pokud jste mladý a zdravý, tam jsou některé problémy bát. Ale pokud některý z následujícího platí pro vás, je to moudré, aby diskutovali o otázkách s lékařem před přijetím rozhodnutí o koupi a užívání Accutane, a to máte:

  • astma;
  • diabetes;
  • žádné příznaky onemocnění srdce;
  • jakékoliv poruchy kostí;
  • poruchy příjmu potravy; nebo
  • úzkostná nebo depresivní porucha.

Jak byste měli vzít Accutane?

Vždy si to s plnou sklenicí vody, aby zajistily, tablet je prát rovnou do žaludku.

Pokud budete drtit nebo žvýkat, tam je riziko, že bude dráždit jícnu. Je lepší brát tento lék s potravinami. Jestliže jste zapomněl dávku, nikdy dvakrát na dalším příhodném čase. Vynechejte zapomenutou dávku.

Jaká opatření by měla vzít?

Neužívejte žádné jiné vitamínové doplňky, zatímco užíváte Accutane, a vyhnout se vystavení UV záření. Pokud musíte jít ven na slunci, nosit opalovací krém. Nepoužívejte horské slunce nebo umělé opalování systému.

Jaké jsou vedlejší účinky?

Méně závažné nežádoucí účinky jsou pocit ospalosti nebo nervózní. Vaše pleť může také vyschnout rychleji. Ale v několika případech, může mít docela vážné problémy. Pokud máte bolesti v žaludku, zad nebo kloubů, zvrací nebo trpí průjmem, nebo se vaše nálada výrazně změnila, okamžitě navštívit lékaře.

Je Accutane opravdu tak účinné

Bohužel to je. Medicína není přesná věda, protože ne každý je stejný.

To, co funguje dobře s jedním člověkem, může způsobit skutečné problémy na jiné. Takže, když jde o schvalování léků, FDA má jednoduchý přístup. Budou drogy nabízet skutečné výhody pro většinu lidí, kteří ho? Jaké jsou vedlejší účinky a kolik lidí bude ovlivněn? Pak to vyvažuje dvě odpovědi. Pokud lék bude poskytovat významné výhody, to bude stát za běhu rizika nežádoucích účinků. V případě Accutane, vedlejší účinky mohou být závažné. Bohužel, užívání tohoto léku pro asi čtyři měsíce vymaže i více tvrdohlavý a těžké formy akné v 90% všech případů. Pro smůlu, 10% druhé krátké období se obvykle dokončit práci. Jinými slovy, výhody obvykle převažují nad nevýhodami.

Je akné, život ohrožující onemocnění?

Ve fyzickém vyjádření, odpověď je "Ne". Většina dospívající mají problém během puberty a ve většině případů, to zmizí jako tělo je hormony stabilizovat. V menšině případů, akné přetrvává až do dospělosti, nebo se opakuje později v životě. Příčinou je nadprodukce ropy v žláz těsně pod povrchem kůže. Tento olej je užitečné, protože udržuje pokožku pružnou, vláčnou a vodotěsné. Ale, protože naše kultura se změnila a je nyní méně tolerantní k odlišnostem, psychické zdraví dospívajících a postižené dospělé osoby je v ohrožení, pokud nemají jasnou kůži skvrny. Takže, pro většinu postižených lidí, přičemž Accutane se dá skutečné výhody, i přes riziko nežádoucích účinků.

Zbavit Akné Accutane

Akné mohou být velmi nepříjemné problém, a když to udeří vás, to může cítit jako by celý svět se dívá na svůj velký beďar. Faktem je, že nejste sami, a ráno se probudíte s nevzhledný pupínek, připojíte se, že 60 milionů Američanů, kteří dělají stejnou věc, podle Amerického Dermatologa Sdružení. Pro mnoho trpících akné, to může cítit, jako je akné vždy zasáhne v ten nejhorší možný krát, a vše, co chcete udělat, je jasné, že se rychle. Pokud trpíte akné na pravidelném základě, přečtěte si zde, co se nejlepších způsobů, jak se zbavit specifické typy akné, a jak to udělat tak rychle.

Existuje mnoho různých druhů akné, ale každý typ akné je způsobena bakterií, která se dostane uvízl v kůži póry. Jak se tato bakterie dostane v pasti, a jaké příznaky bude mít, bude určovat, jaký typ akné, že budete skončit s. Nejčastější typy akné, černé tečky, whiteheads, a cystické akné, které se objeví jako červené, oteklé boule pod kůží.

Typ akné známé jako černé tečky se objeví, když póry na obličeji otevřít a vaše kožní buňky, známý jako mazu, oxidovat a zase do tmavě hnědé nebo černé odstín. Protože černé tečky už jsou póry, které jsou otevřené na kůži, už nikdy nebudete chtít zmáčknout nebo tweeze černé tečky, nebo to bude dělat problém ještě horší. Mačkání černé tečky může vést k zánětu v okolní póry, které povede k horší problémy s akné, jako je cystická akné. Nejlepší způsob, jak odstranit černé tečky je s pupínek odstraňovač, nebo s odstranění proužky k dispozici přes pult ve většině obchodů s drogami. Tyto druhy odstranění nástrojů bude tahat bakterie z pórů a opustit oblast čistou a bez akné.

Whiteheads jsou nejvíce populární druh akné, a druh akné, které láká na pop a přebít problém. Whiteheads se často vyskytují v otevřených pórů stejně, a objeví se bílá důsledku kožních buněk, které sedí s akné bakterie v pórech vaší kůže. Protože to je také otevřený pór typu akné, můžete teplé oblasti s teplým mokrým hadrem na pár minut, a to oteplování otevře póry ještě více, což umožňuje snadný způsob vysunutím whitehead. Pokud krvácení nastane, okamžitě zastavte a nechte akné zmírnit na jeho vlastní.

Cystická akné je trochu složitější, než se vypořádat s whiteheads nebo černé tečky, protože póry na kůži jsou zavřená a nechce se otevřít. Cystická akné je často velmi bolestivé typ akné, a je přímo způsoben tím, že množství bakterií v tom, že specifické kožní póry. Léčba kořen tohoto typu akné s léky, jako je Accutane, bude často být nejlepší způsob, jak léčit akné bez dalších komplikací. Snaží tweeze, zmáčknout, nebo vytlačit bakterie, která je uvězněna v tomto uzavřených pórů je pouze způsobí více bolesti, zánětu a nepříjemné jizvy. Protože léky, jako je Accutane se zaměřuje na příčinu vaší akné, můžete očekávat, že vidět clearance velmi brzy po zahájení medikace.

Pokud jste trpí akné, chcete, úlevu rychle, a ne každá léčba bude pracovat pro každého. Pro mírnější formy akné, použít přes pult čistící prostředky a výrobky vyčistit černé tečky a whiteheads. Pokud trpíte často z přetrvávající akné, které se objeví kombinace těchto forem s cystickou akné, poraďte se svým lékařem o léky, jako je Accutane. Nemusíte žít v rozpaky déle, rychlá léčba akné je k dispozici a může být blíž, než si myslíte.