Koupit Alesse Online v České Lékárně

Co je Alesse?

Alesse (ethinylestradiol a Levonorgestrel) je generický lék, který obklopuje směs ženských hormonů estrogenu a progestinu nebo jen progestin, které pomáhají v prevenci ovulace nebo výtok z vajíčka z vaječníku. Jinými slovy, tento generický lék je perorální antikoncepce odložit těhotenství

Alesse Fakta

Kromě toho, Alesse (ethinylestradiol a Levonorgestrel) také přináší změny v uživatelském hlenu děložního hrdla a děložní sliznice, což je více obtížné pro spermie dosáhnout dělohy nebo oplodněné vajíčko se vázat s dělohy. Smíšené antikoncepční pilulky, které obklopují estrogenu a progestinu jsou známé jako "monofázický," "dvoufázově" nebo "třífázové." Zatímco monofázické antikoncepční pilulky dodat stejné množství estrogenu a progestinu každý den, dvoufázová antikoncepce obsahuje stejné množství estrogenu každý den po dobu prvních 21 dnů cyklu. Třífázové antikoncepční pilulky, nicméně, mít stabilní nebo různé koncentrace estrogenu a různé koncentrace progestinu v průběhu cyklu. Alesse (ethinylestradiol a Levonorgestrel) je lék na předpis, který je k dispozici u vašeho okolí obchodu lékárně nebo on-line lékárna.

Alesse Indikace

Tento generický lék je předepsán k odvrácení těhotenství. Alesse (ethinylestradiol a Levonorgestrel), je také předepsán lék polovině cyklu bolesti, že některé ženy snášet během ovulace. Kromě toho, tento obecný předpis lék také pomáhá při regulaci menstruačního cyklu, snižuje menstruační křeče a silné krvácení, a tím pomoci ženám, aby se zabránilo stává anemický. V mnoha případech, lékaři předepisují vysoké opatření tohoto léku na předpis pro použití jako "ráno po" pilulka, která musí být přijata do 72 hodin po nechráněném sexu.

Alesse Dávkování

Je nezbytné, aby se tento generický lék přesně podle toho, co bylo předepsáno lékařem. Není vhodné, aby se Alesse (ethinylestradiol a Levonorgestrel) v nadměrném množství nebo po delší dobu bez konzultace s lékařem. V některých případech, ženy, používající tento předpis léku může být nutné použít záložní antikoncepční režimy, jako je kondom nebo spermicid, když se poprvé začít používat Alesse (ethinylestradiol a Levonorgestrel). 28denní balení tohoto generický lék přiložit sedm "připomenutí" pilulky, které pomáhají uživateli udržovat pravidelný cyklus. V případě, že nechcete pokračovat s pravidelným cyklem to generický lék, je možné pro vás, aby se stala těhotná. Vezměte si jen jednu pilulku denně a nikdy po intervalu 24 hodin.

Alesse Nežádoucí Účinky

Mezi nejběžnější vedlejší účinky používání tohoto generic léku patří bolest hlavy, nevolnost, bolestivost prsů, přibývání na váze, změny nálady a nepravidelné krvácení. Použití Alesse (ethinylestradiol a Levonorgestrel), může také vést k nedostatečné menstruační krvácení nebo pronikající krvácení, ale všechny tyto vedlejší účinky jsou obvykle dočasné a vymizí brzy. Ženy trvalé migrény může často najít, že užívání tohoto léku na předpis může najít zlepšení v jejich hormonální hladiny. V případě, že některý uživatel má příznaky alergické reakce, kopřivka, dýchací potíže, otok obličeje, rtů, jazyka, nebo krku, měla by se přestat používat antikoncepční pilulku a obraťte se na lékaře okamžitě. Kromě toho, tam může být vzácné případy zvýšení krevního tlaku, krevních sraženin, srdečního infarktu a mozkové mrtvice v důsledku užívání této generických léčiv.

Alesse Opatření

Přičemž Alesse (ethinylestradiol a Levonorgestrel) pravidelně zřídka způsobí nějaké, aberací plodu, včetně těch obratlů, konečníku, srdce, průdušnice, jícnu, ledvin a končetin. Pomocí tohoto generický lék vede k modifikované vývoj pohlavních orgánů, spíše častěji. Ženy, kteří jsou ve věku nad 35 let a kouří a ženy, trvalý konkrétní zdravotní podmínky, jako historie krevní sraženiny, cukrovka nebo prsu nebo rakoviny endometria, může být doporučeno, proti užívání tohoto generický lék, protože tyto podmínky mohou zvýšit rizika hormonální antikoncepce. Není vhodné k použití Alesse (ethinylestradiol a Levonorgestrel), pokud jste těhotná, nebo pokud jste v nedávné době narodilo dítě. Na druhou stranu, pomocí generický lék během kojení může vést ke snížení produkce mléka, snížení kojenecké váze, a snížení dusíku a obsahu bílkovin v mléce. Pokud jste v nedávné době narodilo dítě, počkejte alespoň čtyři týdny předtím, než začnete tento lék na předpis, nebo alespoň šest týdnů, pokud kojíte.

Alesse Interakce

Několik léky na předpis, komunikovat s Alesse (ethinylestradiol a Levonorgestrel) a může se to generický lék méně efektivní, což vede k nechtěnému těhotenství. Proto, než máte v úmyslu použít tento lék, je nezbytné, aby jste informujte svého lékaře, pokud užíváte některý z těchto léků: Tylenol (acetaminophen) nebo kyselina askorbová (vitamin C), Orapred (prednisolon), Respbid, Theo-Dur (theofylin), Neoral, Sandimmune, Gengraf (cyklosporin), St. Johns wort, žádné antibiotika, léky pro záchvaty, nebo léky proti HIV/ AIDS. Také informujte svého lékaře o všech předpis a non-léky na předpis, který používáte