Koupit Aleve (Naproxen) Online

Co je Paralen?

Aleve je čas-testovány a schváleny FDA nesteroidní protizánětlivý lék, který pomáhá snížit bolesti způsobené určité zdravotní podmínky. Aktivní složkou léku, Naproxen, ovlivňuje tělo, čímž se snižuje množství hormonů, které podporují bolest a zánět v těle. Tak, Aleve je běžně předepisovány k dočasnému snížení bolesti a bolesti v důsledku menstruační křeče, artritida, bolesti zad, bolesti hlavy, bolesti svalů, nachlazení a bolesti zubů. Kromě toho, léky mohou sloužit jako dočasný lék proti horečce. Diskutovat Aleve off-label použití s vaší zdravotní péče odborníka.

Doporučení pro Použití

Snaží se dostat na požadovanou Aleve efekt, jeden by měl vzít lék hned, jak vám předepsal lékař a řídí bezpečnostní průvodce. Léčba by měla být přijata ve vyšších nebo nižších dávkách nebo déle, než je doporučeno léčbu. Větší dávka není vždy nejlepší, a tak, budete muset vzít léky dávka vyhovuje vašim potřebám a bezpečné pro vaše celkové zdraví. Váš poskytovatel zdravotní péče bude nastavení správné Aleve dávky, i když průměrná předepsaná dávka je 1 kapsle každý 8-12 hodin, pro osoby nad 12 let. První dávka může být zvýšena na dvě tobolky, ale ne více. Produkoval účinek trvá déle, pokud lék se používá s jídlem. Spravovat Aleve tablet s plnou sklenicí vody. To může být buď pravidelné léky nebo když potřebnou léčbu. Jakmile jste pravidelně brát léky, nenechte si ujít dávkách, aby se zabránilo se snížil účinek. Nicméně, nikdy neužívejte dvojitou dávku nebo zvýšené, i když jste vynechal dávku.

Bezpečnostní opatření a Kontraindikace

Především Aleve příjem, poraďte se se svým lékařem a zvažte všechny možné konsekventu tohoto léku ve vašem přesně případ. Lék by měl být používán s mimořádnou opatrností, protože jeho zneužití může podporovat fatální příznaky a nebezpečné vedlejší účinky. Brát Paralen na dlouhou dobu, nebo ve vysokých dávkách může vést k vážným komplikacím, jako je mrtvice nebo srdeční infarkt, střevní nebo žaludeční krvácení. Léčba by měla být použita těsně před nebo po srdeční bypass.

Ne spustit na léky samozřejmě v případě, že jste alergičtí na Aleve aktivní složka Naproxen nebo trpí vážné poruchy zdraví, a to zejména alergie nebo astma. Navíc, poskytnout lékaře s podrobnými informacemi o jiných diagnóz, budete muset obrátit na léčebné kúry do prospěšné a efektivní záležitost. Věnovat maximální pozornost na podmínky, včetně astmatu, krvácení do žaludku, vředy, srdeční infarkt, vysoký cholesterol, mrtvice, cukrovky, srdečních poruch, nekontrolovaný krevní tlak a další. Léky mohou poškodit zdraví nenarozené a kojené dítě, tak, vyhnout se Aleve příjem během těhotenství a kojení.

Lékové Interakce

Poraďte se se svým lékařem, a primárně podáním léku s jinými léky. Léčiva mohou interagovat s řadou předpis a generic zacházení, ostatní farmaceutické doplňky stravy, bylinné přípravky a vitamíny. Aleve by neměl být používán společně s antidepresiva, krevní tlak léky, léky na srdce, léky, Probenecid, Lithium, Metotrexát a další procedury.

Vedlejší Účinky

Aleve interakce s jinými léky, zdravotní stav, stejně jako léky, zneužití může způsobit vážné komplikace a vyvolat zničující abnormality. Usilovat o okamžitou lékařskou pomoc, volejte váš zdravotní specialista a zastavit Aleve použít okamžitě, pokud jste si všimli jakékoli známky alergické reakce, příznaky srdečního infarktu nebo mrtvice, námaze, rychlé přibývání na váze, kožní vyrážky, jater nebo ledvin poruchy, kožní reakce a další.