Koupit Altace (Ramipril) Online

Co je Altace?

Altace (ramipril) je ACE inhibitory používané pro léčbu vysokého krevního tlaku. V některých případech, váš poskytovatel zdravotní péče může předepsané léky, pokud je riziko srdečního infarktu nebo mrtvice. Tyto léky je také efektivní na zlepšení přežití u pacientů, poté, co utrpěl infarkt.


Jak se Altace pro efektivní léčbu

Altace přichází v kapsli, určené pro orální podávání. Měli by jste to brát, jak je předepsáno, obvykle jednou nebo dvakrát denně, s jídlem nebo bez něj. Můžete to brát s nějakým jídlem v případě, že máte podrážděný žaludek pokaždé, když budete brát léky. Pokud jste nebyl vyšetřen lékařem, než začnete tento lék, ujistěte se, že přečíst etiketu pozorně, a uvidíme, zda nějaké nebezpečné léky interakce jsou možné. Tobolky se užívají celé, nebo si můžete otevřít a obsah se promíchá s trochou přesnídávky nebo jablečného džusu. Ujistěte se, že jste neskladujte směs déle než 48 hodin v chladničce. Pokud jste jej skladovat při pokojové teplotě zůstává účinné pouze po dobu 24 hodin. Jde o to – si můžete připravit směs v předstihu, jen se ujistěte, že jste si ji předtím, než se to stane neefektivní. Aby se ujistěte se, že dostanete maximální užitek z léčby, budete pravděpodobně začít na nižší dávku tohoto léku. Nicméně, vaše dávka bude pravděpodobně zvýšení později v závislosti na tom, jak dobře budete reagovat na léčbu. Být alergičtí na ramipril nebo některé jiné léky mohou zabránit Altace bezpečně.

Altace opatření

Ujistěte se, informujte svého poskytovatele zdravotní péče, pokud jste alergičtí na některou z následujících léků: fosinopril, enalapril, perindopril, moexipril, trandolapril, nebo benazepril. Zprávu do vašeho poskytovatele zdravotní péče, všechny zdravotní podmínky máte nebo jste někdy dřív, protože ty mohou ovlivnit vaši léčbu a dělat to méně efektivní. Následující ty mají být hlášeny: diabetes, angioedém, onemocnění jater, onemocnění ledvin, lupus, sklerodermie, nebo onemocnění srdce. Pokud máte v plánu, aby se stala těhotná, nebo kojit – počkat, dokud váš lékař dozví o tom, jestli se z vás, jak tento lék by neměla být pořízena těhotné nebo kojící ženy.

Altace je FDA těhotenství kategorie D – to způsobuje závažné vrozené vady u novorozenců a může také přecházet do mateřského mléka. Pokud to není nezbytně nutné vám nebude předepsán tento lék, pokud jste již těhotná – ujistěte se, že vaše dítě je bezpečný a žádné škodlivé účinky, se bude konat. Musíte být opatrní s spotřebovávají vysoké množství sodíku a draslíku, přičemž tento léky. Diskutovat o svůj jídelníček se se svým lékařem před zahájením léčby, aby se ujistěte se, že dávky, které užíváte, je efektivní, a tam je žádné rušení jakéhokoliv druhu. Ujistěte se, že budete mít všechny své schůzky, pokud tam nějaké jsou. Váš poskytovatel zdravotní péče, je pravděpodobné, že sledovat váš zdravotní stav, úzce, a to zejména pokud máte nějaké konkrétní zdravotní potíže, nebo užíváte určité léky nebo bylinné doplňky stravy – jen proto, aby ujistěte se, že vaše léčba je bezpečná a není nutná žádná úprava dávkování.

Jsou nějaké vedlejší účinky, je to možné?

Altace nežádoucí účinky jsou poměrně časté, a může zahrnovat některé z následujících: bolest hlavy, závratě, kašel, žaludeční nevolnost, zvracení, a slabost. Některé další závažné nežádoucí účinky jsou také možné. Musí být hlášena na svého lékaře, jakmile je to možné: otoky obličeje, chrapot, potíže s dýcháním nebo polykáním, zežloutnutí kůže nebo očí, bolesti v krku, zimnice, točení hlavy, a mdloby. Pokud vás objeví jakékoli jiné nežádoucí účinky – je zpráva k lékařem stejně.

Léky Altace může interferovat s

Následující léky by neměly být kombinovány s Altace se ujistit, že jste si jeho blahodárné účinky: nesteroidní protizánětlivé léky, doplňky draslíku, lithia a diuretika.

Chybějící dávku Altace

Pokud jste náhodou vynecháte dávku Altace – není třeba se bát, tyto musí být provedeno: v případě, že je téměř čas na další dávku můžete jen přeskočit jeden jste vynechal a vraťte se k léku v pravidelném dávkování. Když si vzpomněl, o dávky hned poté, co měla být přijata – vezměte si ji co nejdříve a pak pokračujte s pravidelnou. Je doporučeno, aby se zabránilo chybí dávkách příliš často, jako dřív, nebo později to bude mít negativní vliv na kvalitu léčby.

Těhotenství a kojení při užívání Altace

Tento lék je hlášeno způsobit vrozené vady u dětí, jejichž matky užívaly během těhotenství. Ujistěte se, informujte svého poskytovatele zdravotní péče, pokud se domníváte, že můžete být těhotná, aby se ujistěte se, že vaše dítě je v bezpečí. I když si stále může být nutné pokračovat v léčbě, bude vynaloženo veškeré úsilí, aby se ujistěte se, že vaše dítě je v bezpečí.

Je Altace předávkování možné?

Pokud si myslíte, že jste si vzali příliš mnoho tohoto léku a příznaky, jako je zavolat své místní nouzové středisko, jakmile je to možné: závratě a mdloby.