Koupit Amaryl Online v České Lékárně

Co je Amaryl?

Amaryl je lék na předpis používá k léčbě diabetu u pacientů, kteří potřebují udržet jejich hladiny cukru v krvi pod kontrolou. Tento lék je druhá generace odvozené sulfonylureas, že stimuluje produkci inzulínu ve slinivce břišní, což řízení diabetes jednoduché. Nicméně, jen užívat lék nemusí být dost, takže Amaryl pacienti jsou často doporučuje určitý životní styl a diety. Pravidelné cvičení je také dobrý nápad, jako všechny, který podporuje celkový zdravotní stav pacienta a pomáhá jejich tělo správně fungovat. To není dobrý nápad použít Amaryl pokud máte v anamnéze alergická reakce na Glimepirid, protože stejné reakce je pravděpodobně dojít znovu.

Předtím, než začnete Amaryl

Váš lékař bude muset být informován o jakékoliv lékařské podmínky, a to zejména pokud máte nějaké v okamžiku, kdy (jak protichůdný k historii takový stav). Budete muset zmínit některé z následujících ty, když mluvíte se svým lékařem: onemocnění ledvin, onemocnění srdce, byl podvyživený, onemocnění jater, glukóza-6-fosfát dehydrogenázy, alergií na sulfa drog, nadledvinek nebo hypofýzy problémy. Pokud tam jsou nějaké další podmínky si myslíte, že může být stojí za zmínku, neváhejte a dělat, že stejně. Je to také dobrý nápad požádat všechny otázky, které jste v tomto bodě. Musíte být naprosto jasné, o jak Amaryl funguje a co můžete očekávat od léčby.

Jak začít svůj Amaryl léčba

Pro vaši léčbu být efektivní, budete muset ujistěte se, že si každá dávka Amaryl ve stejnou dobu každý den. Pokud užíváte jednou denně, vezměte si dávku s vaší první jídlo dne, se snaží, aby se zabránilo přeskakování, že jídlo. Vzít každou dávku s plnou sklenicí vody, a vyhnout se používání alkoholu z tímto účelem. Mějte na paměti, že Amaryl se používá k léčbě, spíše než léčba. To znamená, nebude to vyléčit vaše diabetes, spíše než pomoci udržet příznaky pod kontrolou. Budete potřebovat, aby se to pořád kontrolovat hladinu cukru v krvi efektivně.

Důležité informace o Amaryl, aby zvážila

Ujistěte se, že jste pozorně sledovat rutinní předepsané poskytovateli zdravotní péče, aby se zabránilo nízké hladině cukru v krvi. Budete muset být schopni rozpoznat příznaky nízké hladiny cukru v krvi a jíst něco, co obsahuje cukr. Nejlepší zdroje cukru obsahují pomerančový džus, tvrdé bonbóny a vlastně fruktóza tabulky. Snažte se vyhnout cvičení příliš mnoho, stejně jako pití alkoholu a vynechání jídla, neboť tyto faktory mohou ovlivnit hladinu cukru v krvi.

Což Amaryl nežádoucí účinky, můžu zažít?

To je důležité, abyste informoval svého lékaře o jakýchkoli závažných nežádoucích účinků Amaryl ty zkušenosti, i když nejsou velmi pravděpodobné. Zavolejte svého lékaře, pokud si všimnete takové nežádoucí účinky, jako bolesti svalů, záchvaty, horečka, potíže s dýcháním, neobvyklá slabost, tmavá moč, bolest v horní části břicha, nízké horečka, halucinace, necitlivost, mravenčení pocit, zežloutnutí kůže nebo očí, zvracení, snadný vznik modřin nebo krvácení, nevolnost, ztráta chuti k jídlu, jíl-barevné stolice, nebo neklid, aby si profesionální poradenství. Ve stejné době, mírné nežádoucí účinky, jako je kožní vyrážka, mírné svědění, bolest hlavy, průjem, mírná nevolnost, bolest břicha, závratě, zvracení, únava a zvýšená citlivost kůže nemusí být uvedena, pokud se zhorší s časem. U většiny pacientů, netrvají déle než několik hodin. Další nežádoucí účinky jsou také možné, jako ty uvedené jsou jen nejčastěji uváděné ty. Je to jen na vaší rozhodnout, který z vedlejší efekt dostanete, ale které nebyly uvedeny výše, jsou důležité zprávy a ty, které se nezdají příliš otravné.

Můžu vzít nějaké jiné léky s Amaryl?

Zatímco některé léky mohou způsobit nízkou hladinu krevního cukru, když v kombinaci s Amaryl, ostatní mohou vést k vysoké hladiny cukru v krvi. Obě situace jsou nežádoucí a lze jim předejít tak dlouho, jak víte, které léky nesmíte používat. Obecně platí, že budete muset nechat svého lékaře o všech léků, jako jsou antibiotika, MAO inhibitory, antikoagulancia, niacin, perorální antikoncepce, prednisonem, léky na krevní tlak nebo onemocnění srdce léky, fenytoin, nebo probenecidu. Některé z nich mohou přispět ke snížení hladiny cukru v krvi, zatímco jiné mají opačné účinky. Takové léky jako exenatid, salicyláty, sulfa léky, probenecid, nesteroidní protizánětlivé léky, antibiotika, jinými perorálními diabetes léky, lék na ředění krve, fluoxetin, inhibitory monoaminooxidázy, klarithromycin, a disopyramid jsou známé pro snížení nízké hladiny cukru v krvi, zatímco vysoká hladina cukru v krvi je možné, pokud budete kombinovat vaše Amaryl se s nachlazení a alergie léky, pilulky na hubnutí, léky na štítnou žlázu, isoniazid, léky na astma, fenothiaziny, niacin, zabavení léky, diuretika, steroidy, hormony, a některé antikoncepční pilulky. Promluvte si se svým lékařem o léky, které používáte, chcete ujistěte se, že vaše léčba je bezpečná a přesto tak efektivní.

Proč se těhotné ženy nemusí být schopen používat Amaryl

Těhotné nebo kojící ženy, bude jí to muset říct lékaře o situaci, jak Amaryl je FDA těhotenství kategorie C. kategorie znamená, že není dostatek informací o vlivu tohoto léku na nenarozené děti. Nicméně, některé studie do skupiny léků podobných Amaryl ukázalo, že tyto léky mohou způsobit nízkou hladinu cukru v nově narozené děti, jejichž matky užívaly léčbu pro jejich diabetes. Zda Amaryl může přecházet do mateřského mléka a mít vliv na zdraví kojence není znám.

Pokud předávkování Amaryl se koná

Budete potřebovat, aby se zabránilo přijímání příliš mnoho Amaryl, jako může nastat následující příznaky: potíže mluvit, mdloby, rozmazané vidění, nevolnost, záchvat, pocení, extrémní slabost a zmatek. Žádné případy předávkování budou muset být hlášeny a léčit co nejdříve. Ujistěte se, že nikdy trvat příliš mnoho Amaryl, protože to může mít za následek úspěch vaší léčby je ovlivněna, stejně jako způsobit nepříjemné příznaky, budete muset vypořádat.