Koupit Anafranil Online

Co je Anafranil?

Anafranil (clomipramine) je ve třídě léků nazývaných tricyklická antidepresiva. To funguje tím, že zvyšuje množství serotoninu v mozku, tedy léčbu příznaků obsesivně-kompulzivní poruchy. Tento stav je popsán jako obsedantní touha opakovat stejné akce znovu a znovu.

Účinky Anafranil a pravidelně užívat

Jak často budete muset vzít tento lék závisí na řadě faktorů, ale obecně Anafranil by měla být přijata třikrát denně, na začátku léčby, a po několika týdnech užívání tohoto léku pravidelně byste měli používat méně často – jednou za den před spaním. Ujistěte se, že budete dodržovat přesně pokyny svého poskytovatele zdravotní péče pro vaši léčbu, aby byly účinné a aby se zabránilo nepříjemné reakce a vedlejší účinky. Několik týdnů může uplynout, než budete cítit všechny výhody z užívání tohoto léku. Ujistěte se, že dát své tělo čas na přizpůsobení se předepsané dávkování a pokračovat v užívání Anafranil pravidelně bez vynechání dávky. Vaše dávka může být nejnižší na začátku léčby, zvláště pokud máte v anamnéze určité zdravotní potíže nebo užíváte některé léky, ale to může být zvýšena později v závislosti na tom, jak dobře budete reagovat na léčbu. Vyzkoušet své reakce, váš poskytovatel zdravotní péče bude mít ukážeš na laboratorní testy a schůzky pravidelně.

Anafranil opatření

V případě begin alergičtí na tento lék, nebo jiné léky, které patří do skupiny tricyklických antidepresiv, neměli byste začít léčbu, protože stejné reakce bude s největší pravděpodobností opakovat. Skutečnost ohlásit přijetí MAO inhibitory, jako tyto léky nikdy neměla být v kombinaci s Anafranil, aby se zabránilo nebezpečné lékové interakce z vyskytující. Alespoň 14 dní by měl projít mezi poslední dávka Anafranil a první dávka inhibitory MAO – a naopak. Následující jsou nejčastěji předepsané inhibitory MAO, které potřebujete vědět: isokarboxazid, tranylcypromin, selegilin, a fenelzin. Užívání tohoto léku zvyšuje riziko záchvat a pocit ospalosti. Ty se proto nesmí provádět jakékoli nebezpečné činnosti, která vyžaduje, abyste byli ve střehu a soustředěný. Diskutovat o svůj jídelníček a životní styl s lékařem. Tabák může Anafranil méně efektivní – takže pokud jste kuřák, budete možná muset přehodnotit tento zvyk, aby prospěch z léčby.

Věci mají být projednány s lékařem

Váš poskytovatel zdravotní péče musí vědět, pokud jste někdy měl některý z následujících zdravotních podmínek, nebo jim na chvíli: poškození mozku, záchvaty, problémy s prostatou, glaukom, nepravidelný srdeční tep, problémy s krevním tlakem, onemocnění srdce, jater nebo ledvin a štítné žlázy problémy. Také ujistěte se, informujte svého lékaře předem, že užíváte antikoagulancia, guanetidin, léky pro nevolnost, duševní onemocnění, perorální antikoncepce, cimetidin, disulfiram, sedativa, selektivní inhibitory zpětného vychytávání serotoninu, fenobarbital, chinidin, sedativa,, a vitamíny. V případě, že užíváte některý z léků uvedených, vaše dávkování může být nutné upravit, nebo budete muset ukázat pro pravidelné schůzky pro vás pokroku, které mají být sledovány.

Jaké jsou Anafranil mírné vedlejší účinky?

Stejně jako většina léků, Anafranil může někdy způsobit nežádoucí účinky, které ve většině případů jít pryč na své vlastní, jakmile si vaše tělo přizpůsobí dávkování předepsané. Budete muset ujistěte se, že jste pozor na ty vedlejší účinky pečlivě, aby se ujistěte se, že nejsou horší, a v případě, že zpráva je pro naše lékaře. Následující jsou nejběžnější: ospalost, sucho v ústech, nevolnost, zvracení, průjem, zácpa, nervozita, impotence, problémy s pamětí, nespavost, bolest hlavy a ucpaný nos.

Jaké jsou Anafranil závažné nežádoucí účinky?

Následující závažné nežádoucí účinky, i když vzácné, jsou nejčastěji hlášeny u pacientů užívajících Anafranil: záchvaty, nepravidelný tep, potíže s močením, halucinace, ztráta kontroly močového měchýře, bolesti očí, potíže s dýcháním, neobvyklá únava nebo slabost. V některých případech, pacienti mladší než 24 byly hlášeny rozvíjet myšlenky na sebevraždu a jiné nálady a změny chování. U pacientů tohoto věku jsou proto považovány za vyšší riziko, než ostatní věkové skupiny vzniku těchto příznaků. Pokud jste mladší než 24 váš poskytovatel zdravotní péče bude chtít sledovat váš zdravotní stav, pro vedlejší účinky a bude vám má ukázat pro pravidelné schůzky během prvních 4 měsíců léčby, aby se ujistil je vše v pořádku a není třeba upravit dávkování. Pacienti mladší než 18 let by neměli brát Anafranil vůbec, protože účinky této drogy v této konkrétní věkové skupiny nebyly řádně studoval. Tyto příznaky mají být oznámeny na svého lékaře, jakmile je to možné: záchvaty paniky, neklid, sebevražedné myšlenky, podrážděnost, agresivní chování, silná neklid nebo nespavost.

Je Anafranil předávkování možné?

Zpráva některý z následujících příznaků předávkování, aby naše místní nouzové středisko: záchvaty, ospalost, neklid, ztráta koordinace, ztuhlé svaly, rychlý srdeční tep, horečka, rozšířené zornice, nebo snížení močení. Jejich intenzita může záviset na řadě faktorů a musí být individuální.

Kde si mohu koupit Anafranil bez lékařského předpisu potřeba?

Není nic špatného se snaží ušetřit na léky si koupit. Budete určitě potřebovat vysoce kvalitní léky k léčbě váš zdravotní stav, ale jak si rovnováhu mezi potřebami rodiny a udržení vašeho zdraví? Tato otázka může být docela těžké – ale ne pro někoho, kdo ví, kde nakupovat levné Anafranil. V těchto dnech šetří peníze nejsou problém, problém může být skutečně znát správná místa. Tisíce lidí jít on-line v těchto dnech snaží najít spolehlivé Evropské nebo Asijské lékárna, která dá nejnižší ceny Anafranil, stejně jako peníze, aby mezi platebních metod, rychlé dodání a expresní dodání. Velmi málo z nich skutečně najít takové místo na konci – protože oni často sledovat reklamy z těch lékáren, a reklamy obvykle vám říct jen půl pravdy. Jsme si stanovili za cíl zjistit, který z mnoha Kanadských, Mexických, velké BRITÁNII, USA a Indické on-line lékárny mají nejlepší nabídky někdy.