Koupit Antabus (Disulfiram) Online

Co je to Antabus?

Antabus je silný lék určený pro léčbu alkoholismu; je aplikován v přítomnosti alkoholu, závislosti, včetně abstinenčních příznaků a delirium tremens. Jmenování dávka a režim dávkování léku jsou vyráběny podle pokynů a závisí na závažnosti onemocnění. Lék je dodáván ve formě gelu, tablety, kapsle pro implantaci tablety pro orální podání, intravenózní řešení.

Antabus farmakologické akce

Při požití podle návodu, droga způsobuje odbourávání etanolu, který zase podporuje toxické reakce reakce na alkohol. Jako výsledek, stabilní odpor reflex výrobků obsahujících alkohol je tvořen. Pacient je znechucený nejen s užívání alkoholických nápojů, ale i s jinými tvary a vůně.

Antabus indikace pro použití

Podle návodu, Antabus se používá k léčbě chronické nikl otravy, chronický alkoholismus, stejně předepsán jako preventivní opatření. Použití Antabus je charakterizována účinnost jako součást komplexního léčebného programu pro závislost na alkoholu účinky, pomáhá lidem zotavit se z účinků tohoto procesu. Léky zastaví nebezpečný proces destrukce lidského těla.

Tento lék samozřejmě může být zahájena ne dříve než den poté, co po dávce alkoholu. Při užívání Antabusu pacient by neměl užívat alkohol obsahujících nápojů do sedmi dnů. V případě, že postup je porušena, a kombinace léků a alkoholu probíhá chemická reakce, nebezpečné pro lidský život vyskytuje. Důsledky tohoto procesu mohou být velmi závažné a někdy i fatální. Tato reakce se nazývá disulfiram-alkohol a je dobře známý v lékařské praxi.

V počáteční fázi léčby nebezpečí je nejen vyvolaná duchy, ale i dostatečnou dávku low-alkoholické nápoje (pivo, víno, atd.). Spirit-based řešení (zdravotní a výrobků pro domácnost), jako jsou pleťové krémy, parfémy a spreje jsou také nebezpečné pro pacienta, kontakt s materiály musí být snížena na minimum, protože je to možné disulfiram-alkohol reakce. Proto, měli byste se poradit se svým lékařem před zahájením kurzu začít.

Antabus dávkování

Antabus je podáván intravenózně, požití, a také předepsán pro podkožní podání. V tabletové formulace lék se užívá v dávce 0,25-0,5 g v průběhu dne. Antabus je podáván intravenózně v dávce 0,25-0,5 g, v některých případech, lék subkutánně sešita. Pro subkutánní podání gely, tablety, pilulky a kapsle mohou být použity. Implantáty jsou šité v oblastech těla s tukových vrstev: lopatky, boky, břicho nebo hýždě. Antabus pro šití je předepsán jako 1-2 kapsle nebo tablety 5-8.

Antabus kontraindikace

Užívání drog je zakázáno v tyreotoxikóza, s dekompenzované formy kardiovaskulárních onemocnění, neuritida sluchového nebo zrakového nervu, diabetes, glaukom, rozedma plic, bronchiální astma, závažné onemocnění jater, maligní onemocnění hematopoetického systému, onemocnění ledvin, duševní nemoci, epilepsie, křeče, zhoršení vředů během těhotenství a kojení. Antabus intravenózně nebo jinak snižuje množství vitamínu C přípravě s kombinací isoniazid, což vede k porušení koordinace chování. Současný příjem Disulfiram s tinidazol, ornidazol, metronidazol seknidazol způsobuje zmatenost, delirantní poruchy.