Koupit Augmentin Online v České Lékárně

Co je, Augmentin?

Tento lék se používá k léčbě následujících typů infekcí:

1.Infekce Dolních Dýchacích Cest
2.Zánět Středního Ucha
3.Kožní infekce
4.Strukturu pleti infekcí
5.Infekce Močových Cest

Jak Tento Lék Funguje

Každý den, který jste si Augmentin, budete skutečně užívat 4,000 mg Amoxicilinu a 250mg Clavulanate. To je spojí dohromady do jedinečné prodlouženým uvolňováním vzorce. Přes tento vzorec, budete mít okamžité propuštění Amoxicillin and Clavulanate, stejně jako rozšířené vydání Amoxicilin. Tato kombinace prodlouží dobu, během které bakterie je vystaven na antibiotika.

Jak Tento Lék By Měla Být Přijata

Tento lék je dodáván v různých formách, včetně:

  • 1.Kapsle (Ty by měly být polykány celé s plnou sklenicí vody.)
  • 2.Tablet (Ty budou muset být drcené nebo důkladně žvýkat před spolknout.)
  • 3.Kapalina
  • 4.Dětské kapky, které mohou být přijata ústy (To bude muset být dobře protřepat každý čas, aby se ujistěte se, že je smíšené rovnoměrně. Při podávání tohoto léku, ujistěte se, že používáte láhev kapátko aby se ujistěte se, že budete měřit správně. Ty pak mohou být umístěny na vaše dítě jazyk nebo přidat něco, co bude okamžitě vypil.)

Obvykle pacienti jsou řekl, aby se tento lék každých 8 hodin – tři krát každý den s jídlem. Nicméně, měli byste ujistěte se, že jste postupujte podle pokynů na předpis štítku opatrně, a poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem o něco, co nechcete pochopit. To pomůže zajistit, že budete mít tento lék přesně podle pokynů. Nikdy byste neměli užívat více či méně tohoto léku, než byl předepsán. Je také důležité pokračovat v užívání tohoto léku, i když se začnete cítit lépe. Pokud si přejete přestat užívat tento lék brzy, pak byste měli promluvit se svým lékařem před přerušením jeho použití. Pokud jste náhodou vynecháte dávku tohoto léku, pak byste měli vzít to co nejdříve. Nicméně, pokud je téměř čas pro váš další dávkování, pak byste měli přeskočit dávky, které jste vynechal a vraťte se k léku v pravidelném dávkování. Nikdy byste neměli užívat dvě dávky najednou.