Koupit Bentyl Online v České Lékárně

Co je Bentyl?

Bentyl je lék, který funguje zmírnění svalové křeče střev a žaludku. Jako výsledek, léky je často používán ke zlepšení syndrom dráždivého tračníku nebo odstranění příznaků funkčních střevních. Navíc, Dicyclomine, jako aktivní složka léčby, může být podáván v jiných případech, které nejsou uvedeny v bezpečnostní příručce. Promluvte si se svým lékařem dříve, než off-label použití.

Doporučení pro Použití

Poraďte se s lékařem dříve, než Bentyl léčba kurz a získat potřebnou úpravu dávky, stejně jako doporučení pro užívání drog. Postupujte podle pokynů, a to bez jakékoliv změny. Nikdy nepoužívejte lék ve vyšší nebo nižší dávky, nebo delší, než je nezbytné. Bentyl může být užíván s jídlem nebo bez jídla, i když s plnou sklenicí vody. Léky by měly být podávány průměrně 4 krát denně pro dosažení požadované účinky. Váš lékař může změnit dávku pro lepší výsledky. Kontaktujte svého lékaře, pokud příznaky nemají dostat nějakou lepší, po dvou týdnech intenzivní Bentyl léčby.

Jakmile jste vynechal dávku, můžete buď vzít to co nejdříve, nebo ji přeskočit do další plánované dávky. Nikdy zvýšit nebo dvojité následující dávku, abyste zabr Bentyl nadužívání s tím související důsledky. Mějte na paměti, že léky mohou poškodit váš zrak, reakce a myšlení. Konzumace alkoholu se bude zvyšovat riziko nežádoucích účinků výskyt.

Bezpečnostní opatření a Kontraindikace

Léky vyrábí drastický dopad na základní funkce těla, tak, to by měl být používán s maximální opatrností. Poradit se svým lékařským odborníkem především na užívání drog. Ne zahájit léčbu v případě, že máte alergické reakce na Dicyclomine nebo jiné ingredience nápravy. Kromě toho, některé jiné zdravotní poruchy bude komunikovat s Bentyl léčby, včetně močení poruchy, toxické megakolon, glaukom, myasthenia gravis, zácpa, gastroezofageální reflux a další. Těhotenství a kojení je také kontraindikován pro použití tohoto léčiva. Kromě toho, informovat lékaře o jiné zdravotní problémy, které máte nastavit, jaká doporučení příjmu. Věnovat mimořádnou pozornost na srdeční poruchy, kolostomie, ulcerózní kolitida, hiátová hernie, onemocněním ledvin nebo jater, zvětšená prostata, nervové poruchy, atd. Nikdy sdílet Bentyl s ostatními pacienty, i když mají podobné příznaky. Nevzdávejte léčbu, aby se někdo nad 6 měsíců.

Lékové Interakce

Bentyl patří léky nakonec citlivé na jiná léčiva. Lék interaguje s velkým počtem dalších předpis a generic léky, bylinné produkty, vitamíny a jiné farmaceutické doplňky. Snaží, aby se zabránilo možné komplikace a nežádoucí účinky léčby, vyhnout se kombinaci Bentyl s vřed léky, dusičnanů léky, bronchodilatancia, metoclopramides, amantadines, atropines, dráždivého tračníku léčby, digoxin, srdečního rytmu léky, fenothiaziny, steroidní léky, inhibitory MAO a další.

Vedlejší Účinky

Bentyl zneužití a nadužívání může vyvolat nebezpečné vedlejší účinky. Vezměte léčby, jak je doporučeno, aby se zabránilo nebezpečné a škodlivé vedlejší účinky. Vyhledejte lékařskou pomoc a kontaktujte ihned svého lékaře, pokud jste prodělali alergické reakce, nadýmání, zácpa, halucinace, zmatenost, podráždění, závratě, nepravidelný tep, poruchy močení, vlající hrudník, silný průjem a další symptomy po Bentyl použití. Časté nežádoucí účinky, jako je ucpaný nos, změněné vidění, podrážděnost, ospalost, sucho v ústech a řadu dalších zmizí po několika drog příjmu.