Koupit Buspar (Buspiron) Online

Co je Buspar?

Buspar (Buspiron), je anti-úzkost léky, které ovlivňují tyto chemických látek v mozku, které může způsobit úzkost.

Buspar Informace

Tento přípravek je určen k léčbě úzkostných poruch, a poskytnout dočasnou úlevu od příznaků úzkosti (např. bušení srdce, strach, napětí, podrážděnost, a potácí se). Buspar může být také předepsán pro jiné zdravotní stavy.

Buspar musí být užíván perorálně s jídlem nebo bez jídla. Neužívejte tento lék v pravidelných intervalech.

Některé formy Buspiron (Buspar Dividose), může být třeba rozešli dříve, než můžete použít. Tyto prášky mají speciální značky, aby se lámání jednodušší. Nepoužívejte prášek, pokud to nebylo rozbité správně a kus je příliš velké nebo příliš malé.

Pokud začnete tento přípravek po jiné léky na úzkost, by sis měla promluvit s vaší zdravotní péče odborníka, učit nejlepší způsob, jak změnit vaše léky. Může být nutné snížení vaší dávky předchozího léku postupně.

Buspar Bezpečnostní Informace

Neměli byste používat tento přípravek, máte alergii na kteroukoliv složku v Buspar. Nepoužívejte tento přípravek, pokud jste byli léčbě s MAO inhibitory, jako isokarboxazid (Marplan), fenelzin (Nardil), rasagilin (Azilect), selegilin (Eldepryl, Emsam), nebo tranylcypromin (Parnate) během posledních 2 týdnů!

Buspar Nežádoucí Účinky

Kontaktujte svého poskytovatele zdravotní péče ihned v případě, že následující nežádoucí účinky: nedostatek rovnováhy nebo koordinace; pocit na omdlení, mdloby; depresivní nálady, neobvyklé myšlenky nebo chování; rychlý nebo nerovné srdeční tep. Promluvte si se svým lékařem co nejdříve, pokud máte alergickou reakci (uzavření hrdla; dýchací potíže, otok rtů, jazyka, nebo obličeje, kopřivka).

Následující nežádoucí účinky se obvykle musí být okamžitě hlášeny, ale mluvit do vašeho poskytovatele zdravotní péče, pokud se stanou trvalou nebo otravné: problémy s koncentrací, ospalost, závratě, rozmazané vidění, problémy se spánkem (nespavost); pocit neklidu; nebo nevolnost, žaludeční nevolnost.