Koupit Cafergot Online v České Lékárně

Co je Cafergot?

Cafergot je inovativní léky, které patří do skupiny stimulantů, zúžení krevních cév a prevenci některých typů bolestí hlavy. Aktivní složky léčby, Kofein a Ergotamin Tartrát, zvýšení potřebné účinnosti. Je námelových alkaloidů, Ergotamin zužuje krevní cévy v blízkosti mozku a ovlivňuje průtok krve. Jako výsledek, léky, zmírňuje různé typy bolesti hlavy. Kombinace kofeinu a ergotamin umožňuje léčbu migrény.

Nicméně, léky, nezabrání to nadcházející bolesti hlavy, protože to může zlepšit pouze migréna, která začala. Nepokoušejte se používat Cafergot snižovat napětí, bolesti hlavy nebo jiných typů, protože lék bude neúčinný.

Doporučení pro Použití

Následující bezpečnostní pravidla a lékařský předpis, budete určitě těžit z žádoucí účinek, a žádné komplikace. Léky by měly být podávány v přesnou dávku předepsanou lékařem. Drogy zneužívání nebo nadužívání může vést ke zhoršení příznaků onemocnění a závažné abnormality vzniku. Cafergot je ústní léky, když potřeboval použít.

Použijte dvě tablety Cafergot, když máte pocit, bolesti hlavy migréna útoku. Pokud se stav nezlepší, můžete užít další tabletu, ale jen 30 minut po předchozí dávce. Šest tablet je maximální denní povolená dávka. Zvýšený počet Cafergot prášky brát denně bude mít nebezpečné vedlejší účinky.

Bezpečnostní opatření a Kontraindikace

Promluvte si s poskytovatelem zdravotní péče, než Cafergot příjem k zajištění vysoké úrovně bezpečnosti a účinnosti léku ve vašem přesně případ. Poskytněte lékaři veškeré informace o svém zdravotním stavu, od určité zdravotní problémy může zhoršit z Cafergot efekt. Nezačínejte léky samozřejmě v případě, že jste alergická na jeho aktivní složky (Kofein a Ergotamin Tartrát). Kromě toho, u pacientů s vážným onemocněním ledvin, onemocnění jater, těžké infekce, krevní problémy, srdeční komplikace, nekontrolovaný krevní tlak a ostatní onemocnění se nedoporučuje používat Cafergot. Těhotenství a kojení je také kontraindikován k podávání léku. Rizika škodlivých účinků na novorozence nebo kojící dítě jsou příliš vysoká pro bezpečný příjem léků. Kromě toho, váš lékař by měl být vědomi všech dalších poruch a zdravotních komplikací, které máte pro správné úpravy dávky a příjem doporučení.

Lékové Interakce

Především Cafergot příjem, ujistěte se, že váš poskytovatel zdravotní péče vědět o všech předpis a volně prodejné léky, bylinné produkty, vitamíny a další léčiva, doplňky stravy, které používáte. Řada léků může komunikovat s Cafergot, snižuje jeho účinky a vyvolalo nežádoucí zdravotní problémy. Vyhněte se kombinování Cafergot léčby antibiotiky, antidepresivy, protiplísňové léky, HIV/AIDS léky, stimulanty, léčivé přípravky na krevní tlak, astma nebo alergie léky, pilulky, srdce procedury, nikotin, Cimetidin, Aprepitant, Haloperidol, Cyklosporin a další.

Vedlejší Účinky

Navzdory Cafergot je běžně bezpečné léky, může vyvolat určité komplikace, pokud jsou zneužity nebo nadužíváno. Mírné nežádoucí účinky, jako jsou závratě, únava, slabost, nevolnost a zvracení může dojít po příjem léků. Nicméně, tyto jsou společné reakce organismu na nové látky, to znamená, že reakce bude slábnout po několika drog správy.

Zavolejte svého lékaře v případě komplikace zhoršit váš stav zhorší a nové, mnohem závažnější abnormality se vyskytují. Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a přestat Cafergot použití v okamžiku, kdy jste si všimli nějaké nebezpečné komplikace, a to zejména abnormální srdeční tep, slabý puls, problémy močení, silné bolesti hlavy, angina pectoris, bolesti na hrudi, nekontrolovaný krevní tlak, příznaky srdečního infarktu, necitlivost, slabost a další.