Koupit Careprost (Latisse) Online

Co je Careprost?

Careprost je oční lék, který poskytuje značný růst řas. Léky mohou být použity jak doma, nebo salony krásy; k dispozici za relativně nízkou cenu. Pro aplikaci emulze pacient by se měl vyčistit tvář make-up a odstraňte kontaktní čočky. Pokud krátce před zákrokem je na kůži aplikován jakékoliv kosmetiky (krémy, etc.), pacient potřebuje, aby se ujistil, že je zcela absorbován, a začít uplatňovat Careprost ne dříve než 15 minut.

Careprost farmakologické akce

Careprost je oční agent, kosmetický přípravek vytvořen pro aktivaci růstu řas s různými porušování (nedostatečné množství nebo velikost). Původně léky se používá k léčbě glaukomu (zvýšený nitrooční tlak). V klinických studiích bylo zjištěno, že mírně upravená verze přípravu způsobuje zvýšení délku řas, jejich hustota, stejně jako zvyšuje zbarvení. Oční roztok 0,03% koncentrace je obvykle k dispozici v plastových lahvičkách s 3 ml, každé balení je opatřeno sterilní aplikátor.

Careprost správy

Když jste připraveni na postup, vzít aplikátoru, umístěte ji vodorovně a kapat jednu kapku do středu štětce. Pak použijte potažené řešení aplikátoru distribuovat lék celé linie řas od vnitřního koutku k vnějšímu. To by mělo striktně dodržovat aplikátor na spodní řasy, protože pokud se emulze hity jiných oblastech kůže může způsobit stimulaci růstu vlasů. V případě, že nadměrné množství emulze se nanáší použijte vlhký kus látky, aby jej odstranit. Lék by neměl být kapala do očí nebo aplikován na spodní oční víčko. Je také důležité, aby se ujistěte se, že hrdlo láhve a aplikátor není v kontaktu s cizí předměty: pokud je vystaven nějaké bakterií může způsobit infekci citlivou pokožku očních víček. Careprost může být také použita pro růst obočí – v tomto případě 1 kapka aplikace na denní bázi, je předepsáno.

Viditelné výsledky z použití léků na základě bimatoprost, aktivní složka, je pozorován po 3 až 4 týdnech používání. Maximálního účinku je dosaženo po 4 měsících používání. Pro udržení efektu je dost, aby aplikovat lék 1-2 krát týdně. Jedna lahvička je dostačující pro 1-3 měsíců od podání žádosti, v závislosti na tom, zda nebo řasenka na řasy a obočí budou použity.

Careprost opatření

Při použití roztoku musí pacient dodržovat doporučení pro používání popsané v přiloženém návodu. Pokud užíváte nějaké léky na zvýšení nitroočního tlaku, poraďte se se svým ošetřujícím lékařem před zahájením Careprost léčby. Kdy lék je aplikován, otřete jej pečlivě pomocí přebytek vatovým tampónem, který bude snížit riziko, zvýšit růst vlasů v nechtěných místech. Také se snaží distribuovat řešení rovnoměrně na pravé a na levé víčko, protože jinak tam může být nějaké rozdíly v délce a tloušťce řas, které okamžitě zmizí, jakmile přestanete užívat drogy. Careprost léčba nesmí být použit v případě výstřednost některou ze složek léku.

Když nosí měkké kontaktní čočky, před aplikací léku musí být odstraněny. Nošení kontaktních čoček je povoleno 15 minut po aplikaci. I přes nedostatek laboratorní studie interakce léku pacient musí zvážit, že účinek složky, které potlačují centrální nervový systém může být zvýšena (alkohol, sedativa, barbituráty, deriváty opia a celková anestetika).