Koupit Celebrex (Celecoxib) Online

Co je Celebrex?

Celebrex je klasifikován jako nesteroidní protizánětlivý lék, který snižuje koncentraci hormonů tělo, což vyvolalo bolest a zánět. Výsledkem je, že léčivo je indikován pro léčbu zánětu a bolesti, způsobené řadou podmínek, zejména menstruace, artritida, a ankylozující spondylitidy. Kromě toho, je léčivo je široce používán pro zlepšení juvenilní revmatoidní artritidy u pacientů od 2 let. Navíc, Celebrex je někdy používán pro eliminaci dědičných polypy v tlustém střevě. Kontakt odborného lékaře, především na počátku léčby, protože lék může také být přijata off-label pro jiné účely.

Doporučení pro Použití

Snaží se získat maximum z Celebrex použití, pacient by se měl striktně dodržovat všechna doporučení a příjem pokyny, které stanoví lékař. Pacient by nikdy zvýšit nebo snížit dávky, doba trvání terapie nebo jiné vlastnosti léčby. Začít s nejnižší dávka, dostatečné pro zlepšení vašeho stavu.

V průměru 400 mg je počáteční Celebrex dávky, která následuje 200 mg použity dva krát denně. Navzdory léčba funguje dobře a bez jídla, ostatní směry by měly být striktně dodržovány. Maximální účinek může být dosaženo, pokud pacient spravuje Celebrex pravidelně, přibližně ve stejnou dobu.

Bezpečnostní opatření a Kontraindikace

Nezačínejte léčbu, ovšem bez konkrétního předpisu. Váš odborný lékař by měl vzít v úvahu všechny okolnosti a celkový zdravotní stav dříve, než dává vám nějaké pokyny. Celebrex není schválen pro pacienty, kteří jsou citliví na jeho složky, mají v anamnéze alergické reakce nebo astmatické záchvaty, vyvolané jinými Nsaid. Těhotné a kojící ženy by neměly brát léky, vzhledem k vysoké riziko negativního vlivu na zdraví nenarozeného a kojící děti. Mějte na paměti, že Celebrex může poškodit reprodukční schopnost.

K dosažení požadovaného zánět léčby a vyhnout se zdravotní aggravations, pacient by měl informovat lékaře o všech základních a doprovodných onemocnění a zdravotních poruch, zejména ledvin nebo onemocnění jater, astma, vysoký krevní tlak, srdce-související poruchy, střevní nebo žaludeční krvácení, žaludeční vřed, alkoholu nebo zneužívání drog a další.

Lékové Interakce

Jiné nesteroidní protizánětlivé léky a Aspirin je třeba se vyvarovat během Celebrex příjem. Kromě toho, pacient by neměl pít alkohol, protože může zvýšit riziko krvácení do žaludku. Promluvte si se svým lékařem o použití horečka, bolest, chlad, léky spolu s Celebrex. Některé prostředky mohou obsahovat Celekoxib jako aktivní nebo doplňkovou součástí, což může vést k předávkování, pokud je podáván s Celebrex.

Vedlejší Účinky

Ucpaný nos, bolest v krku, kýchání a další příznaky nachlazení nebo chřipky, závratě, pálení žáhy, bolesti žaludku, nevolnost a zvracení, zácpa, průjem, otoky a podobné poruchy jsou časté nežádoucí účinky vyvolané Celebrex použít. Tyto mírné reakce, které mohou obtěžovat pacienty hned na začátku kurzu léčby. Nežádoucí účinky jsou pravděpodobně slábnout po několika lék používá. Kontaktujte svého odborného lékaře, pokud problémy nezmizí, ale zhoršit místo.

Zastavit Celebrex použít a získat naléhavou lékařskou pomoc, pokud jste si všimli, život ohrožující nebo jiné závažné příznaky, jako jsou příznaky poruchy jater, problémy se srdcem, příznaky, snížený krevní buňky, kožní vyrážka, krvácení do žaludku, postižení ledvin, alergické reakce, závažné kožní reakce, srdeční infarkt nebo mrtvice, atd.

Celebrex a Jiných Drog

Ujistěte se, že zánět a bolest léčba je zcela bezpečné a nezpůsobí žádné abnormality. Vyprávění lékaře o průvodní terapie je správná cesta k úspěšné léčby. Rozsah předpis a non-léky na předpis, může interferovat s Celebrex ingredience, což vyvolalo nebezpečné vedlejší účinky. Neberte léky s antidepresivy, vitamínů, bylinných doplňků, a jiných léčiv, pokud vám to neřekne váš lékař.

Předávkování

Usilovat o okamžitou lékařskou pomoc, pokud je podezření na předávkování.