Koupit Celexa (Citalopram) Online

Co je Celexa?

Celexa (Citalopram) je navržen tak, aby léčit deprese. Tento lék může také být předepsána svého poskytovatele zdravotní péče k léčbě jiných podmínek.

Celexa Informace

To může trvat 4 týdny nebo déle, než si všimnete výrazné zlepšení.

Celexa ústně s nebo bez jídla. Spolknout s vodou.

Předtím, než máte v úmyslu použít tento generický lék k překonání deprese, informujte svého lékaře, pokud jste alergičtí na to, nebo jakékoli jiné látky. Také informujte lékaře o vaší zdravotní historii, zejména srdeční onemocnění, krevní tlak, jater a onemocnění ledvin, nějaké mentální nebo nálady problémy, a problémy se štítnou žlázou. Pomocí tohoto generických léčiv mohou pacienti pociťovat závratě, a tedy, oni by se měli vyhnout řízení nebo obsluze strojů. Se také vyhnout přijímání alkoholické nápoje, zatímco vy se začnete Celexa (Citalopram). Tento generický lék by neměl být používán u dětí nebo dospívajících vzhledem k nedostatku prokázána účinnost v léčbě deprese u dětí. Tento generický lék by měl být používán pouze tehdy, když to nezbytně nutné v průběhu těhotenství. Pokud je tento lék na předpis je používán během posledních tří měsíců těhotenství, novorozence se občas mohou vyvinout příznaky, jako je krmení nebo dýchací potíže, záchvaty, nervozita, nebo neustálý pláč.

Celexa Vedlejší Účinky

Stejně jako ostatní Ssri, Celexa (Citalopram) také spolupracuje s některými léky na předpis, a, to tedy generický lék by neměl být používán v kombinaci s mono-aminů monoaminooxidázy (MAO) inhibitorů třídy antidepresiv. Pomocí tohoto generického léku s jinými léky jako Selegilin, Matulane Marplan, Nardil, a Parnate může mít za následek vysoký krevní tlak, hyperaktivita a třes. Užívání Tryptofanu, běžný potravinový doplněk, se tento lék na předpis může způsobit bolesti hlavy, nevolnost, pocení a závratě. Před použitím Celexa (Citalopram), informujte svého lékaře o všech předpis a nepředepsání/bylinné produkty, které můžete používat, a to zejména další antidepresiva, léky, které mohou způsobit krvácení/podlitiny a lithium. Aspirin je podobná NSAID léky, a může zvýšit riziko krvácení v kombinaci s tímto generických léčiv.

Neřiďte, obsluhovat stroje nebo vykonávat žádné činnosti, které vyžadují vysokou úroveň pozornosti, než jste zjistili, že vaše reakce na tento léčivý přípravek. Nenechte si stát nebo sedět rychle, aby se zabránilo závratě nebo mdloby kouzel. Vyhněte se použití alkoholu.

Měli byste okamžitě kontaktovat lékaře v případě, že si všimnete jakékoliv známky následující nežádoucí účinky: závratě nebo točení hlavy; kožní vyrážka, svědění (kopřivka); úzkost, neklid, nebo neklid, a to zejména v prvním týdnu léčby, nebo když jsou dávky změnil; zmatek; rychlé mluvení a nadšený pocity; zvracení; nekontrolované akce, nebo sebevražedné myšlenky.

poskytovatele zdravotní péče, pokud se stanou trvalou nebo otravné: sucho v ústech; poruchy trávení, nevolnost; změny hmotnosti; problémy se spánkem; rozmazané vidění; bolest hlavy, průjem, ospalost, horečka, zvýšené pocení, sexuální problémy (snížená sexuální schopnost, nebo touha); časté močení; třes (třepání); změny chuti; nebo změny v chuti k jídlu.

Pacienti a jejich rodiny by si měli pečlivě pozor na zhoršení deprese nebo myšlenky na sebevraždu. Oni by měli také poradit s lékařem v případě náhlé nebo těžké změny pocitů, jako je pocit úzkosti, nervózní, vyděšený, podrážděné, nepřátelské, agresivní, impulzivní, hrozně neklidný, příliš vzrušený a hyperaktivní, nebo není schopen spát. Pokud se to stane, a to zejména na začátku antidepresivní léčby nebo po změně dávky, zavolejte svému zdraví starat odborník.

Informujte svého lékaře o této terapii před přijetím jakékoliv lékařské péče.