Koupit Clomid Online v České Lékárně

Co je Clomid?

Klomifen Citrát je 25-rok-starý lék, který je schopen k vyvolání menstruace u žen, které jinak nebyly menstruaci či ovulaci. To je také schopen pomoci žen, které neovulují moci otěhotnět, protože to stimuluje vaječníky k produkci vajíček.

Jak Tento Lék Funguje

Menstruace je velmi složitý proces. To je závislé na hormony působí tak, že vajíčko se uvolní z vaječníků, hypofýzy a hypotalamu. Pokud existuje nerovnováha v některé z těchto hormonů, normální ovulace proces bude narušen a neplodnost dojde. Clomid je schopen opravit tento problém tím, že reguluje hormonální sekreci a spouští sérii událostí, které končí v ovulaci. Studie ukázaly, že mezi 50 až 90% žen jsou schopny dosáhnout ovulace, jakmile začnou užívat tento lék.

Jak Tento Lék By Měla Být Přijata

Můžete tento lék užívat s jídlem nebo bez jídla. Nicméně, jinak to je důležité sledovat vaše lékařů směrech, přičemž tento lék. Tyto pokyny by měly být vytištěny na vaší předpis lahví v případě, že máte nějaké otázky

Doporučení

Je důležité, aby správně čas pohlavní styk za účelem dosažení dobrých výsledků s touto léčbou. Lékař vás poučí, aby se tento lék buď na dny 3 až 7, nebo 5 až 9 menstruačního cyklu. Poté, co jste vzít dávku, obvykle budete ovulaci mezi pěti až deseti dnů poté. Ujistěte se, že následovat svého lékaře úzce.