Koupit Colchicine Online

Co je Colchicine?

Kolchicin je moderní efektivní anti-dna drog silné akce a výrazný efekt. Vyrábí se ve formě tablet, aktivní složky přípravy zaměřit na efektivní úlevu od dna útok (forma artritidy) snížením hladiny kyseliny močové na normální úroveň. Na první den kolchicin správy pozoruhodné snížení bolesti, pocity a zánět kloubů je pozorován. Kolchicin je k dispozici ve formě tablet, 1 tableta obsahuje 1 mg kolchicinu, aktivní složka; balení obvykle obsahuje 20 potahovaných tablet. Colchicine léčba se doporučuje pouze po konzultaci s lékařem.

KOUPIT KOLCHICIN ON-LINE

Farmakologické akce

Droga snižuje pohyb leukocytů do centra zánět a inhibuje fagocytózu mikrokrystaly kyseliny močové soli. Kolchicin inhibuje dělení buněk v metafázi a anafáze plně nebo částečně zastaví degranulace neutrofilů v buňkách, má světlé antimitotické akce. Lék brání rozvoji amyloidózy a snižuje výskyt amyloid fibril. Colchicine je vysoce účinný lék v léčbě těžkých forem dna. Podle mnoha názorů, lék pomáhá 75% pacientů během prvních 10-12 hodin po podání.

Colchicine: indikace pro použití

Je uvedeno níže jsou uvedeny indikace a kontraindikace kolchicin použití. Proto, lék je předepsán v:

 • Dna prevence nebo léčba akutní dnu útoky
 • dnavá artritida, sklerodermie, chondrocalcinosis
 • jednotlivé formy zánět žil, zánětlivá onemocnění v zubním lékařství a orl
 • Středomořské horečky rodinného typu, amyloidóza

Kolchicin je kontraindikován u:

 • akutní poškození ledvin nebo selhání jater;
 • chronické zneužívání alkoholu;
 • neutropenie;
 • závažné porušování kardiovaskulárního systému, kostní dřeně a gastrointestinálního traktu, dysfunkce;
 • pyogenní infekce;
 • těhotenství a kojení období;
 • u starších pacientů;
 • Přecitlivělost na lék je aktivní složkou.

Kolchicin léčba může způsobit nežádoucí účinky: deprese CNS, neuropatie a periferní neuritida. Poruchy trávicího ústrojí: bolesti břicha, nevolnost, zvracení, průjem, ztráta chuti k jídlu, malabsorpční syndrom (nedostatek vitaminu B12) a narušení normálního fungování jater. Hematopoetického systému: neutropénie, agranulocytóza a leukopenie. Léky mohou způsobit alergické reakce: urtikariální a morbiliformní vyrážka.

Pokud se příznaky kolchicin předávkování jsou registrované pacienta je potřeba být hospitalizován co nejdříve, protože detoxikace je nutná léčba.

Kolchicin dávkování a metody

Kolchicin je převzat pereorally. Chcete-li vyřešit zánětlivý proces vyskytující se ve spojení s akutní formou onemocnění dnou útok, dávkovací režim je následující: první den – 3 tablety, druhý nebo třetí den – 2 tablety, čtvrtý a další dny – 1 tableta denně. Lék se doporučuje být přijata ve večerních hodinách. V závislosti na konkrétním případě, lékař může upravit režim, ve kterém pacient bere jednu tabletu 1 až 2 hodiny, nebo půl tablety až silné bolesti zmizí.

V profylaxi opatření léčba je jmenován v dávce 1 tableta za 24 hodin (nejlépe v večer), zatímco doba trvání kurzu je 3 měsíce. Amyloidóza je léčit po dobu nejméně 5 let, droga je jmenován v dávce 1-3 tablety za den. V každém druhu léčby dávka nesmí překročit 8 tablet za den.