Koupit Combivent Online v České

Co je Combivent?

Combivent Inhalátor (Albuterol/Ipratropium) je generický lék obvodových kombinace bronchodilatancií albuterol a ipratropium, který uvolňuje v dýchacích cestách a rozšířit tok vzduchu do plic

Combivent Fakta

Tento generický lék se používá k léčbě chronické obstrukční plicní nemoci (CHOPN), spojená s bronchitidou a rozedmou plic podmínky, které způsobují problémy s dýcháním. Když bronchodilatancia albuterol a ipratropium práce odlišné prostředky, jak způsobit, že svaly v dýchacích cestách. Zatímco ipratropium je anticholinergikum, albuterol je sympatomimetický. Váš lékař může doporučit použití tohoto generický lék pro jiné účely, než to, co je nepoužívaný výše.

Combivent Indikace

Tento předpis lék se používá k léčbě pacientů snášet chronická obstrukční plicní nemocí (CHOPN), jako je chronická bronchitida a rozedma plic, když jsou spojena s bronchospazmem nebo zúžení dýchacích cest v důsledku křeč svalů kolem dýchacích cest. Kombinace albuterol a inhalaci ipratropium v tomto generický lék se používá, aby se zabránilo bronchospasmus u lidí, kteří jsou také pomocí jiné léky ke kontrole jejich stavu. Combivent Inhalátor (Albuterol/Ipratropium) mohou být také použity pro jiné účely, které nejsou popsány zde. Jak je to generický lék může zvýšit riziko vzniku astmatu-související úmrtí, je důležité, že budete používat pouze předepsanou dávku tohoto léku, a sledovat všechny pacientem pokyny pro bezpečné používání léků. Tento generický lék je k dispozici v inhalační roztok a inhalátor formy z nějaké zámořské lékárny.

Combivent Dávkování

Dávkování Combivent Inhalátor (Albuterol/Ipratropium) by vždy měla být podle pacientů požadavek, stejně jako stav, který je léčen. Inhalátor: doporučená denní dávka pro dospělé jsou dvě inhalace (pusinky) přijata čtyřikrát. Maximální dávka tohoto generický lék pro dospělé je 12 inhalace denně. Obsah inhalátoru jsou pod tlakem, a proto by neměla být propíchnuta nebo přehřátí. Nedovolte, aby se léky zadat vaše oči, ale pokud dojde ke kontaktu, vypláchněte oči velkým množstvím vody. Inhalační Roztok: inhalační řešení tohoto předpisu, lék je určen pro použití s rozprašovačem вЂ" zařízení, které přináší léky na plíce čerpání léky přes masku nebo náustek. Doporučená dávka tohoto generický lék pro dospělé a děti nad 12 let je jedna injekční lahvička přijata třikrát nebo čtyřikrát denně. Každá injekční lahvička by měla být použita pouze jednou a pak zlikvidovat.

Combivent Vedlejší Účinky

Mezi nejběžnější vedlejší účinky způsobené Combivent Inhalátor (Albuterol/Ipratropium) patří nevolnost, bolest hlavy, kašel, sucho v ústech a/ nebo sinus přetížení. Někteří pacienti užívající tento lék na předpis může dojít k vzácné nežádoucí účinky, jako je bušení srdce nebo nepravidelný srdeční tep, bolest na hrudi a/ nebo změny v hlenu barva (infekce). Tento generický lék může vzácně způsobit vedlejší účinky, jako jsou závratě, nervozita, ztráta vlasů, horečka, problémy s koordinací. Ačkoli léky jen zřídka následek závažné alergické reakce, kontaktujte svého lékaře okamžitě, pokud zaznamenáte vyrážku, svědění, otok, silné závratě a/ nebo problémy s dýcháním. Další nežádoucí účinky z používání této generický lék může zahrnovat bronchospasmus, bolest na hrudi a rychle, bušení, nebo nerovnoměrný srdeční tep, otoky kotníků nebo nohou, bolest nebo pálení při močení a/ nebo zvýšený krevní tlak.

Použití Inhalátoru:

- Protřepejte nádobku důkladně protřepávejte po dobu alespoň 10 sekund, než každý sprej.

- Uncap náustek inhalátoru. Úplně vydechnout a dát náustek do úst a zavřete rty. Mějte oči zavřené, aby se zabránilo stříkání jakýkoliv lék do očí. Dýchat pomalu, zatímco tlačí dolů na kanystr. Zadržte dech na 10 sekund a pak vydechněte pomalu.

Použití Řešení s Rozprašovačem:

- Změřte správné množství léku pomocí kapátka nebo použijte správný počet ampulí.

- Místo kapaliny obklopující generický lék na léky komory rozprašovač.

- Pokud používáte lék kapátko, neumožňují dropper nedotkla žádného povrchu, včetně vašich rukou, nebo rozprašovač.

-Připevněte náustek nebo masku na lék komory, a pak se připojit lék komory kompresoru.

- Sedět ve vzpřímené poloze v pohodlné poloze a vložte náustek do úst nebo dát na obličej masku, pokrývající nos a ústa.

-Dýchejte pomalu a rovnoměrně, dokud jste inhaloval celý generických léčiv. Léčba je kompletní, když ne víc, mlha je tvořena rozprašovač a lék komora je prázdná.

Combivent Opatření

Informujte svého lékaře, pokud jste alergičtí na to, arašídy, sója, sójový lecitin, atropin a další belladonna-typ léky, nebo pokud máte nějaké další alergie. Informujte svého lékaře váš zdravotní historii, zejména: srdce/játra/ledviny onemocnění, vysoký krevní tlak, glaukom s úzkým úhlem, zvětšení prostaty nebo močového měchýře problémy, záchvaty, problémy se štítnou žlázou, diabetes. Těhotné ženy by měly používat tento lék pouze tehdy, když je to nezbytně nutné, zatímco kojící matky je třeba se poradit se svým lékařem před použitím generických léků. Extrémní teplo může způsobit, že lék kanystr k prasknutí, a proto se nesmí uchovávat inhalátor v autě v horkých dnech.

Combivent Interakce

Combivent Inhalátor (Albuterol/Ipratropium), mohou interagovat s určitými zdravotní stav a léky. Proto, než začnete používat tento lék, informujte svého lékaře o všech léků na předpis, doplňky stravy a over-the-counter/ bylinné produkty, které používá, zejména astma léky, krevní tlak nebo bolest na hrudi léky, beta-blokátory, levodopy, digoxin, některá antidepresiva, inhibitory MAO, ritodrine, další "adrenalinové" drogy, léky štítné žlázy, kofein, antihistaminika, léky používané k léčbě Parkinsonovy choroby a/ nebo diuretika. Nenechte si spustit nebo zastavit jakýkoliv lék bez souhlasu lékaře. Tento generický lék může interagovat s stimulant, ADHD léky, pilulky, nebo over-the-counter nachlazení nebo alergie léky.