Koupit Coreg (Karvedilol) Online

Co je Coreg?

Coreg (Karvedilol) je určen k léčbě srdečního selhání a vysokého krevního tlaku. Tento přípravek pomáhá kontrolovat tyto podmínky.

Coreg Informace

Coreg je určen k léčbě srdečního selhání a vysokého krevního tlaku. Tento přípravek pomáhá kontrolovat tyto podmínky. Nicméně, toto není lék.

Tento lék je alfa - a beta-blokátor. Jeho pracovní mechanismus ovlivňuje cévy a srdce.

Vezměte Karvedilol perorálně s vodou. Můžete si ji s jídlem pro dosažení nejlepších výsledků. Přísně dodržujte pokyny svého lékaře. Ty by se měly řídit vaše dávkování pro dosažení maximálního výsledku z tohoto léku. Vzít ve stejnou dobu každý den.

Coreg Bezpečnostní Informace/span>

Ujistěte se, že informovat svého poskytovatele zdravotní péče, v případě, že máte alergii na Karvedilol, další beta-blokátory, léky, potraviny, barviva nebo konzervační látky; pokud máte diabetes; onemocnění štítné žlázy; nemoc jater; astma, zánět průdušek nebo bronchospasmus; rozedma plic, nebo jiné plicní onemocnění; lupénka; anamnéze srdeční infarkt nebo srdeční onemocnění; problémy krevního oběhu; svalová slabost nebo nemoc, deprese.

Coreg Nežádoucí Účinky

Měli byste okamžitě kontaktovat lékaře v případě, že si všimnete jakékoliv známky následující nežádoucí účinky: tmavá moč; hmotnosti; chřipkové příznaky; zežloutnutí očí nebo kůže; pokračující ztráta chuti k jídlu, závratě nebo mdloby, zpomalení srdeční frekvence, nepravidelný srdeční tep, potíže s dýcháním, sípavé dýchání; zvracení; oteklé nohy nebo kotníky; or .kožní vyrážka.

Pro pacienty s diabetem: Coreg může ovlivnit hladinu cukru v krvi. Mluvit s vaší zdravotní péče odborníka o tom. Možná budete potřebovat úpravu dávky.