Koupit Cytotec (Misoprostol) Online

Co je Cytotec?

Cytotec (Misoprostol) je vyvinut s cílem, aby se zabránilo žaludeční vředy během léčbu Nsaid (např. Ibuprofen, Aspirin, Naproxen). Tento lék snižuje riziko krvácení a dalších komplikací.

Cytotec Informace

Misoprostol snižuje množství kyseliny, kontaktování s žaludeční sliznici. V kombinaci s Mifepriston tento přípravek se používá pro potrat.

Cytotec je syntetický prostaglandin (přírodní látka nalezena v žaludku, a chrání vnitřní sliznice žaludku z vředu-produkovat účinky kyseliny, aspirin a další nesteroidní protizánětlivé léky (Nsaid), atd.)

Přečtěte si příbalovou informaci. Postupujte podle pokynů svého lékaře.

Poraďte se se svým poskytovatelem zdravotní péče o všechny otázky, které můžete mít.

Dávkování závisí na vašem stavu, a musí být hodnoceny lékařem.

V případě, že používáte Misoprostol pro žaludeční vředy prevence, vezmi si to ústně 4 krát denně, po jídle, a předtím, než jdete do postele, pokud váš poskytovatel zdravotní péče vám řekne, jinak. Neužívejte tento lék tak dlouho, jak budete používat Nsaid.

Tento lék musí být vložen do pochvy, pokud je použit pro práce začíná.

Tento lék musí být přijata ústně, pokud se používá pro potrat. Přísně postupujte podle pokynů vašeho poskytovatele zdravotní péče.

Neměli byste užívat antacida, obsahující hořčík, zatímco přes Cytotec léčba. Může se přidat do vedlejších účinků. V případě, že budete muset vzít antacida. Zeptejte se svého poskytovatele zdravotní péče pro radu.

Cytotec Informace O Bezpečnosti

V případě vynechání dávky Misoprostolu, vezměte si ji, jakmile si vzpomenete na to. Nicméně, pokud je čas vzít si další dávku, vynechejte zapomenutou jeden a sledovat svůj pravidelný harmonogram. Tak vezměte si další dávku, když je čas na to. Nikdy neužívejte dvojitou dávku najednou.

Mějte Misoprostol bezpečný z tepla, vlhkosti a světla. Tento výrobek skladujte na nebo pod 77 ° F (25 ° C). Uchovávejte tento výrobek mimo dosah dětí. Udržet v bezpečí před domácí mazlíčky. Neskladujte v koupelně.

V případě těhotenství mluvit do vašeho poskytovatele zdravotní péče okamžitě! Vyhněte se použití tohoto produktu v průběhu těhotenství, protože to může způsobit potrat, předčasný porod, vrozené vady. Vyhnout se těhotenství nejméně jednoho menstruačního poté, co jste quitted terapie.

V případě, že jste v plodném věku, neužívejte Misoprostol pro snížení rizika vředů z Nsa, pokud jste na vysoké riziko vzniku závažných komplikací.

Tento produkt má zřídka prokázáno, že způsobuje poškození plodu a matky, když se užívá s cílem zahájit práce nebo při použití v kombinaci s jinými léky pro potrat, po osmém týdnu těhotenství.

Při použití v kombinaci s Mifepriston, k ukončení těhotenství, neúplný potrat, vzácně se může objevit.

Poraďte se svého poskytovatele zdravotní péče, než kojení. Není známo, zda tato příprava extraktů do mateřského mléka.

Před zahájením léčby, pacientky by měly mít test negativní, těhotenství do 14 dnů před začátkem terapie; měla by dostávat varování (ústní a písemné) na rizika Cytotec terapie během plodném věku: zhodnotit riziko možného antikoncepční selhání; používat účinnou metodu antikoncepce; zahájení terapie pouze na druhý nebo třetí den normální menstruační období.

Ujistěte se, že informovat svého poskytovatele zdravotní péče, v případě, že máte nějaké alergie; rizikové faktory ruptury dělohy (v případě vaginálního použití (např. před Císařským řezem, pět nebo více předchozích těhotenství, děložní chirurgie; žaludeční nebo střevní onemocnění (např. zánětlivá onemocnění střev), nebo jakékoli jiné zdravotní státy.

Vaginální krvácení se může objevit po požití v kombinaci léků. Kontaktujte svého poskytovatele zdravotní péče ihned, v případě jakýchkoli podezřelých příznaků, jako jsou silné nebo prodloužené krvácení z pochvy, příznaky infekce (např. horečka, zimnice), nebo mdloby.

Vyhněte se použití tabáku a alkoholu v průběhu terapie. To může mít vliv na léčbu.

Ty vyžadují pečlivé lékařské sledování, při léčbě s Cytotec. Ujistěte se, zeptejte se svého poskytovatele zdravotní péče o vaše akce v případě nouze.

Cytotec Nežádoucí Účinky

Měli byste okamžitě kontaktovat lékaře v případě, že si všimnete jakékoliv známky následující nežádoucí účinky: snížení množství moči, pomalý nebo nepravidelný srdeční tep, závažné závratě, mentální/změny nálady, svalová slabost, neobvyklé nebo těžké krvácení z pochvy, menstruační problémy nebo nesrovnalosti, závažné alergické reakce (např. vyrážka, závažné závratě, potíže s dýcháním, svědění a otok).

Může také dojít k žaludeční křeče nebo nevolnost. Poraďte se se svým poskytovatele zdravotní péče, pokud se to stane otravné.

Průjem je společné s Misoprostolu. To obvykle se vyskytuje v asi 14 dní po zahájení terapie. To obvykle trvá asi týden. Pít hodně tekutin a minerálů/elektrolytů, aby se zabránilo dehydrataci.

Poraďte se se svým poskytovatelem zdravotní péče o všechny otázky, které můžete mít.

Nepoužívejte tento lék sdílet s ostatními.